درباره ما

شرکت ایل مان کار با بهره‌مندی از متخصصین دانش آموخته دانشگاهی در زمینه طراحی، تولید و نگهداری آسانسور و پله برقی، پایه گذاری شده و هدف خود را ارایه خدمات مشاوره برای انتخاب مطلوب، طراحی مهندسی، تهیه و تولید با کیفیت آسانسور و پله برقی ایمن، راحت و مطمئن از طریق شناسایی نیاز مشتریان و تطبیق آن با امکانات و تکنولوژی روز به صورت بهینه و بهره‌ور و همچنین رضایت‌مندی مشتریان و بهره برداران آسانسور و پله برقی قرار داده است.

این شرکت روش نگهداری موثر و مداوم (‌CMMS) را در زمینه خدمات سرویس و نگهداری برگزیده است. این امر سرویس و نگهداری برنامه ریزی شده و یا اصلاحی را فراهم نموده و افزایش عمر واقعی تجهیزات و رضایت مشتریان را در پی خواهد داشت.

ما هیچ گاه بیشتر از توانمان قول نمیدهیم، اما، بیشتر از قولی که داده ایم کار می کنیم.

شرکت ایل مان کار در سال ۱۳۹۴ به صورت رسمی ثبت و شروع به کار کرد، اعضای اصلی این شرکت با تجربه و سابقه کاری در صنعت آسانسور به هدف خدمت رسانی به مردم و افزایش ایمنی و آسایش استفاده کنندگان از آسانسور اقدام به تاسیسن شرکت ایل مان کار کردند. این شرکت در راستای انجام کلیه خدمات آسانسوری مانند سرویس و نگهداری آسانسور، تعمیر آسانسور و طراح، نصب و راه اندازی آسانسور مشغول خدمت رسانی می باشد.

مدارک رسمی تاسیس شرکت ایل مان کار

نفرات کلیدی شرکت :

رضا رسول زاده

مدیر عامل: رضا رسول زاده

 

 

 

 

مهدی رسول زاده

مدیر فنی: مهدی رسول زاده

 
 
 
 
 
 
 
 

هادی رسول زاده

مدیر بازرگانی: هادی رسول زاده